Студентам КВП ПНУ було проведено лекцію на тему «Перша психологічна допомога при гострому стресі»

Війна та військовий стан в Україні висувають нові виклики до системи освіти і, в першу чергу, до підготовки офіцерів запасу. Задля здійснення якісної та ґрунтовної професійної підготовки майбутнього офіцерського складу, у форматі очного заняття, студентам кафедри військової підготовки 1 та 2 курсів усіх спеціальностей доцентом кафедри соціальної психології Олександрою Гринчук було проведено лекцію на тему «Перша психологічна допомога при гострому стресі».

Студенти мали можливість познайомитись з ключовими аспектами надання першої психологічної допомоги, оволодіти протоколом надання такої допомоги, а також познайомитись з основними психологічними техніками, які застосовуються при наданні першої психологічної допомоги.

Лекція знайшла потужний відгук у студентської аудиторії, викликала зацікавлення та велику кількість запитань. Дякуємо Олександрі за співпрацю та за грунтовно поданий матеріал.

Працюємо на перемогу! Слава Україні!