КВП ПНУ провела свої перші курси для цивільного населення з військової справи

Слава Україні!

Кафедра військової підготовки Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника провела свої перші курси для цивільного населення, до яких були долучені фахівці різного напрямку діяльності, на яких вони поділилися своїми  практичними знаннями з:

1) Техніки поводження з стрілецькою зброєю
2) Тактичної медицини
3) Психології
4) Базових принципів тактики ведення боїв
5) Захист цивільного населенні від хімічної та біологічної зброї

Приємно відзначити, що студенти безпосередньо приєдналися до організації та проведення даних курсів, що говорить про їх хороший рівень підготовки. Відгуки ви зможете переглянути нижче.

Даний захід було проведено взявши до уваги ті навики, які є найбільш актуальними для людей в умовах війни.  Його метою та ціллю було максимально підняти рівень підготовленості та обізнаності цивільного населення в військовій справі. Адже країна в якій кожен може стати на її захист є незламною!