На базі КВП ПНУ ім. В. Стефаника відбулись заняття першої домедичної допомоги

На базі кафедри військової підготовки Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника з студентами 1-2 курсів з допомогою волонтерів відбулися практичні заняття з першої домедичної допомоги.

На даних заняттях студенти мали змогу отримати знання та навички, які можуть стати необхідними під час різних надзвичайних ситуаціях. Такі навички є вкрай важливими не лише під час військових дій, а й в умовах повсякденного життя, де екстремальні ситуації виникають досить несподівано. Тому важливим завданням є навчитися надавати саме першу домедичну допомогу, де шляхом проведення необхідних найпростіших медичних заходів ми можемо врятувати життя потерпілому, зменшити його страждання і попередити розвиток можливих ускладнень.

Дякуємо нашим дівчатам-волонтерам та сподіваємося на подальшу співпрацю!

Бережіть себе і ваших рідних!
Все буде Україна!