Викладач кафедри військової підготовки про спеціальність “Організація перевезень та управління на автомобільному транспорті”

“Ти ще думаєш чи поступати на кафедру військової підготовки ДВНЗ Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника на військово-облікову спеціальність “Організація перевезень та управління на автомобільному транспорті”?

Ти зробиш правильний вибір! Адже саме ця спеціальність дозволяє в сучасних умовах проводити централізоване перевезення військових вантажів, вирішує питання необхідності пересування частин і підрозділів на різні відстані, враховуючи маневреність і динамічність сучасного бою.

Саме ця спеціальність дозволить тобі, майбутньому захиснику Батьківщини, з гордістю почувати себе справжнім чоловіком та сміливо дивитися в очі своїм батькам та родині.
Приходь до нас і ми навчимо тебе всьому, що необхідно на війні та в мирному житті!

Саме ця спеціальність дає тобі змогу стати досвідченим автомобілістом та отримати водійські права категорії В, С.
Ми чекаємо на тебе!”