Інструктаж із тактичної медицини для студентів КВП ПНУ

Вітання!

13 березня 2024 року студентам І курсу Кафедри військової підготовки Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника інструктор з тактичної медицини, студент нашої кафедри, учасник бойових дій Ігор Євенко провів практичне заняття з тактичної медицини.

Ігор професійно розповів як діяти у випадку поранень, травм та професійно надавати першу допомогу. Студенти ознайомилися з особливостями різних турнікетів, їх накладенням, а також мали змогу навчились практично застосовувати його та компресійний бандаж.

Ігор наголосив на тому, як правильно працювати з медичними евакуаційними ношами, а також про їх практичність на полі бою. Розповів важливість спілкування з пораненим в ході надання першої допомоги.

«Правильні дії в правильний час!» – гасло тактичної медицини, яке чітко передає її значення. Вчасне надання першої і долікарської медичної допомоги зберігає життя поранених та хворих, а своєчасна евакуація з поля бою запобігає повторному ураженню або загибелі.

Разом до перемоги! 🇺🇦