Кафедра військової підготовки вітає усіх з прийдешніми Великодніми святами!

Воскресіння Христове доводить, що добро завжди долає зло, ця подія уособлює віру, надію й любов християнського людства, яке воно дбайливо зберігає вже дві тисячі років.

Тож з нагоди Великого Свята кафедра військової підготовки Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника щиро вітає та бажає усім студентам, а також викладачам університету Божого благословення, здоров’я, добробуту, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжували Вас і Ваші родини. Святий Великдень нехай сповнює Вас сили, енергії, наснаги для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашої рідної України. Бажаємо, щоб радісні Пасхальні дні поклали благодатні початки нових перемог і звершень на життєвому шляху.

Тож, нехай Божа милість та благословення окрасять Ваше життя, а мир, любов та злагода запанують у Вашій оселі.
Христос воскрес!