Ігор Цепенда привітав студентів Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника з перемогою на змаганнях з вільної боротьби

Ігор Цепенда урочисто привітав студентів Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника – срібного призера чемпіонату Європи з вільної боротьби Андрія Джелепа та бронзового призера Ігоря Никифорука, котрі повернулися зі змагань з Варшави, разом з першим віце-президентом Асоціації вільної боротьби України, народним депутатом України Едуардом Прощуком, головним тренером Академії боротьби Прикарпаття імені Василя Федоришина, заслуженим тренером України Іваном Курилюком, заступником голови Комітету Верховної Ради з питань молоді і спорту у Верховній Раді України IX скликання, народним депутатом України Василем Моканом, президентом Академії боротьби Прикарпаття, деканом факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського університету Ярославом Яцівим, спортсменами та тренерським штабом Академії. Університет пишається своїми чемпіонами і їх високими досягненнями! Те що зроблено нашими талановитими і професійними студентами-спортсменами, їх тренером Іваном Курилюком, і те, що ще буде зроблено, переконливо свідчить про формування нової української школи боротьби.