Кафедра військової підготовки вітає з Міжнародним жіночим днем!

У перші сонячні весняні дні, коли природа дарує своє тепло, ми завжди вітаємо жінок зі святом – Міжнародним жіночим днем! Адже все найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання — пов’язане з жінкою.

Ми не могли Вас сьогодні не привітати, тому що там, де знаходяться військові, роль жінки складно переоцінити, адже ви не тільки виконуєте військовий обов’язок на рівні з чоловіками, а й підтримуєте, надихаєте тих, хто поряд з вами. Це викликає ще більшу повагу, ще більше захоплення, тому що на ваших тендітних жіночих плечах знаходиться всесвіт.

Низький вам уклін за ваше тепло, за вашу любов, зате, що ви є. Бажаємо вам тепла і любові в серцях, чудового настрою та гарного самопочуття. Нехай цей весняний день подарує вам радість, посмішки та увагу від близьких.

Справжнього жіночого щастя Вам, а головне спокою та мирного неба над головою.

Ви чарівні! Зі святом!