До дня народження Тараса Шевченка

Цьогоріч увесь світ відзначає 207 річницю з дня народження Тараса Шевченка. Його ім’я стало символом України. Його називають провісником нового життя, народним пророком, титаном духу, який уболівав за долю рідного народу, тому й залишив нащадкам духовний заповіт, що передається із покоління в покоління, від роду до роду.

Шевченко – дуже сучасний. І не тільки тому, що його слова досі актуальні для України.Письменник був, є і навіки залишиться важливою особистістю у становленні нашої держави.

Ми, студенти кафедри військової підготовки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника не могли пропустити такої визначної дати.

Група СП-11 підготувала відео-згадку віршів Тараса Григоровича Шевченка, слова яких є пророчими та будуть живими завжди.