В Україні – сьомі роковини розстрілів на Майдані

Сьогодні, 18 лютого 2021 року, сьомі роковини кривавих подій на Майдані під час Революції Гідності.

Цього дня, 7 років тому, Україна пережила найтрагічніший, найкривавіший етап знищення мирних громадян, здебільшого студентів Революції гідності.

У період 18-20 лютого 2014 року в центрі Києва загинули близько ста осіб, sudoкілька десятків зникли безвісти, більше тисячі дістали поранення, а сотні – були заарештовані та піддані тортурам.

Для нас, студентів кафедри військової підготовки ПНУ ім.В.Стефаника, це особливий день, адже, загинув наш однодумець, борець за правду та світле майбутнє, студент Прикарпатського університету, Роман Гурик. Ми щиро вдячні Роману та усім тим хто гідно відстоював позицію про краще майбутнє ціною власного життя.

Перегорнувши цю страшну сторінку нашої історії, залишилися незабутими ті уроки та криваві згадки минулого.

Під час протестів було вбито понад 100 демонстрантів, а зокрема 49 представників «Небесної сотні» загинули 20 лютого. Загинуло також близько десятка правоохоронців.

Герої не вмирають, поки живе пам’ять про них! Тож нехай свічки пам’яті загиблих героїв Небесної Сотні завжди палають у наших серцях.