До дня пам’яті учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого 1989 року із завершенням виводу обмеженого контингенту радянських військ з республіки Афганістан закінчилася страшна за своїми втратами і довга війна, в ході якої виконання військового обов’язку стало подвигом.

Літопис афганської війни містить безліч прикладів героїзму, не применшує честь та гідність воїнів, які самовіддано виконували свій обов’язок в горах та пустелях, в повітрі, в наступі та обороні.

Серед таких героїв є старший викладач кафедри військової підготовки у ПНУ імені В.Стефаника, полковник запасу Литвиненко Володимир Вікторович.

Ми, студенти, беремо за приклад його силу, відданість, мудрість, героїзм, мужність, самовіддачу та любов до Батьківщини.

Від усього серця вітаємо та бажаємо Володимиру Вікторовичу та всім учасникам тієї страшної війни здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра, а також щоб наші діти дивилися у мирне небо над головами.