Відомі студенти КВП: Оксана Рубаняк

Напередодні Міжнародного дня жінок хочемо представити вам серію публікацій про відомих студенток та випускниць нашої Кафедри військової підготовки ПНУ ім. В. Стефаника

Думаємо, кожен з вас вже бачив у новинах чарівну Оксану Рубаняк.

До повномасштабної війни — громадська діячка, а після — доброволець територіальної оборони. Оксана від травня служить кулеметницею у Збройних Силах України. Паралельно здобуває три вищі освіти: публічного управлінця, філологічну та освіту психолога на військовій кафедрі.

Саме наполегливість, відповідальність, цілеспрямованість допомогли дівчині досягнути бажаного а також безмежна підтримка від побратимів, як вона сама стверджує.

“Очікування і реальність були співвідносні. Мій дядько був військовим, брав участь у боях за Іловайськ, був у полоні. Я знала правду про війну, яка вона є. У мене не було рожевих окулярів”, — каже Оксана.

Хочемо також поділитися кількома настановами від Оксани Рубаняк:

📌 “Важливо знати, чому ти живеш, та важливіше – розуміти, за
що ти готовий померти.

📌У будь-якій ситуації залишайся людиною”;

📌 “Війна – це не те, що показують у фільмах, не те, що пишуть у газетах і журналах, не те, що розповідають по телебаченню й радіо. Війна – це по-іншому.
Війна – це складно, важко, безжально, боляче. Війна – це війна”;

📌 “Жодне болото не погасить сонце правди, що освітлює шлях вільної нації”.

Дякуємо за увагу!