Урочистості з нагоди 209 дня народження Тараса Шевченка

9 березня в актовій залі Прикарпатського національного університету відбулися урочистості з нагоди 209 дня народження Тараса Шевченка.

⠀Студенти нашої кафедри мали можливість спостерігати уривки з опери Миколи Аркаса за однойменною поемою Тараса Шевченка “Катерина”, яка десятиліттями залишається актуальною для українців.

⠀Акторами-вокалістами були неперевершені Вікторія Яковійчук, Іван Тимків та інші талановиті молоді особи.

⠀Наталія Розумна і Назарій Тимків перед публікою виступили яскравими ведучими.

⠀Студенти університету та військової кафедри мали нагоду насолодитися літературно-музичною композицією.

⠀Особливо запам’яталася Ольга Квецко та її дивовижний ансамбль “Дивоцвіт”.

⠀Гості заходу мали змогу заслухати промову Валентини Якубів, першого проректора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

⠀Раді підтримувати наш університет та долучати сумлінних студентів до цікавих заходів!