Студенти КВП ПНУ ім. Василя Стефаника вшанували пам’ять героя Революції Гідності – Романа Гурика

Минуло 8 років з початку Революції Гідності – подій, які назавжди змінили нас, згуртувавши націю навколо ідеалів свободи і демократії.

Кафедра військової підготовки Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника пам’ятає та вшановує усіх героїв, що віддали своє життя, задля нашого із вами майбутнього. Згадаємо також студента нашого університету Романа Гурика, який безстрашно боровся за Україну та її розквіт, та який завжди житиме у нашій пам’яті та наших серцях.

Ця невимовна втрата та біль, яку вона із собою принесла, не може та не буде даремною. Адже українці народжені жити вільними. Ми завжди стояли та будемо стояти на варті власної свободи та гідності, захищаючи свої кордони, свою українську мову та ідентичність.

З Днем Гідності! Слава Україні!