В Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбулися урочистості з нагоди “Дня єднання”

День єднання – День сили української нації.

З нами системно ведуть війну на всіх фронтах, один з яких – інформаційний, прагнучи посіяти паніку серед громадян України, але наша держава сьогодні сильна як нiколи. 3 метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз сьогоднішній день ми зробимо Днем єднання.

Студенти кафедри військової підготовки долучилися до урочистого заходу приуроченому Дню єднання. Віримо, що синьо-жовтий стяг, який майорить сьогодні по цілій Україні – є провіщиком миру та спокою.

Україна не боїться нападу, ми готові захищати незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.