6 грудня – День Збройних сил України

Шановні наші захисники! Ми вітаємо Вас з Вашим професійним святом – Днем Збройних сил України!

Це свято, яке об’єднує Всіх тих, хто завжди готовий стати на захист нашої держави! Тому, ми вітаємо наших добровольців, волонтерів, тих хто служив, служить зараз та тих, хто тільки навчається цій не легкій справі.
Ви наша національна гордість, наш гарант стабільності та безпеки.
Саме завдяки Вам, ми зараз в безпеці.

У цей день ми також хочемо згадати тих військовослужбовців, які віддали своє життя заради нас з Вами, заради світлого майбутнього нашої держави! Ви наші герої! Це подвиг, який вічно житиме у пам’яті та серцях нашого народу!

З 30-літтям, Збройні сили України!
Ми дякуємо всім Вам за вашу доблесну службу! Ми пишаємося Вами! Ви наша сила та підтримка! Ми віримо в Вас та у нашу з Вами перемогу!
Також з нагоди свята, хочемо побажати всім українцям мирного неба над нашою українською землею!

З великою повагою та невимовною вдячністю, кафедра військової підготовки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника!