Студенти кафедри військової підготовки долучились до акції «Запали свічку пам’яті»

Сьогодні ми вшановуємо День пам’яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років. Подію, яка є – геноцидом українського народу.

Для відзначення цієї пам’ятної дати в українській історії та вшанування людей, котрі були штучно вбиті комуністичною системою, в Меморіальному сквері Івано-Франківська, за ініціативи факультету туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, відбулася акція – «Запали свічку пам’яті».

До даного заходу приєдналися представники ректорату, викладачі та працівники університету, небайдужі містяни, а також ми – студенти кафедри військової підготовки.

Для всіх нас, це вагомий привід згадати і осмислити великі трагедії минулого століття, пом’янути у молитві невинних жертв цієї страшної події. Адже, Голодомор 1932-1933 років, безумовно одна з найтрагічніших сторінок української історії, яка поглинула мільйони безневинних. Це події, які не підлягають забуттю… Про це потрібно пам’ятати, щоб дана історія ніколи більше не повторилася!

Україна пам’ятає!
Запали свічку пам’яті у своєму вікні!