На кафедрі військової підготовки з майбутніми студентами-психологами було проведено групове заняття з елементами арт-терапії

А допоки в нас навчання, ми проводимо пари з максимальною користю.

Отож, викладачкою кафедри соціальна психологія, Гринчук Олександрою Іванівною, на семінарі в межах навчальної дисципліни “Військово-технічна підготовка. Основи військової психології”, було проведене цікаве групове заняття з елементами арт-терапії з нашими студентами спеціальності “Соціальна психологія”, яке було спрямоване на згуртування колективу. На ньому студенти мали змогу опрацювати більш детально методику проведення арт-терапевтичних технік та спробувати їх на собі.

Дякуємо Олександрі Іванівній за креативність в проведенні навчальних семінарів, а студентам за проявлену ініціативність та творчість.