Студенти кафедри військової підготовки відвідали музей поліції

Нещодавно студентами кафедри військової підготовки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, за організації провідного фахівця Лобанова Сергія Івановича з навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи, був відвіданий музей поліції.

В музеї Головного управління національної поліції Івано-Франківської області представлені раритетні речі пов’язані з роботою правоохоронних органів ще з часів 1939 р. і до сьогодення. Ініціаторами створення даного музею були ветерани органів внутрішніх справ.

Традиції поліції, приклади звитяги і героїзму її працівників при виконанні службових обов’язків заслуговують на те, щоб назавжди залишитися в людській пам’яті.

Музей завжди радо та охоче зустрічає відвідувачів, адже безумовно йому є що продемонструвати.