Студенти кафедри військової підготовки відвідали низку заходів під час святкування Дня Прапора та Дня Незалежності України

От і завершилося святкування двох великих свят в нашій державі – День Прапора та День Незалежності України.

Ми, як студенти кафедри військової підготовки Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника, не могли не відвідати низку заходів, які були приурочені цим подіям, а саме: підняття та розгортання державного прапора України, а також ЛРЗ фестиваль, на якому були досить цікаві та патріотичні станції.

На фестивалі ми мали змогу побувати на таких станціях, як:
– патріотична, де відбувалася музично-поетична програма для Героїв української Незалежності;
– молодіжна, на якій була представлена військово-просвітницька ярмарка “Незалежність – боротьба триває”;
– мистецька, де була прем’єра вистави Івано-Франківського Нового театру “Боятися не має сенсу”.

Також ми були присутніми на події, яка відбулася в Палаці Потоцьких, а саме “Міжнародний чемпіонат із змішаних єдиноборств серед військовослужбовців ARMY MMA-3”.

Для нас ці свята перш за все не про гучні гуляння, а про єдність, патріотизм, жертовність наших воїнів, які захищали та захищають кордони нашої держави. Це ще одна чудова можливість, щоб нагадати всім нам, як формувалася наша держава та який не простий та тернистий шлях вона пройшла, а також якою ціною ми виборювали цю незалежність та як важливо не втрати її.