Кафедра військової підготовки щиро вітає з величним святом – Днем Незалежності України!

Це не просто День народження нашої держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.

Цьогоріч незалежна Україна відзначає своє 30-річчя. З одного боку для багатовікової історії українського народу це досить короткий термін, з іншого – ці роки довели зрілість української нації в її самостійному державному поступі після довготривалих десятиліть бездержавного минулого.

Тож єднаймося, допомагаймо одне одному, спільно будуймо Україну .

У ці святкові дні бажаємо миру, добробуту, міцного здоров’я, злагоди в родинах та успіху в усіх починаннях!