У студентів випускного курсу кафедри військової підготовки пройшли державні іспити

У студентів 2 курсу кафедри військової підготовки Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника завершуються навчально-польові збори.

Згідно розкладу навчальних зборів, випускники кафедри військової підготовки успішно пройшли ще один важливий етап перед закінченням навчання, а саме – складання державних іспитів.

Викладачі кафедри щиро вітають студентів з успішною здачею іспитів, адже не можливо не зазначити, що під час них, студенти продемонстрували високий рівень своїх теоретичних знань, а навчально-польові збори тільки дали можливість закріпити практичну підготовку майбутніх офіцерів.

Ми пишаємось таким випуском! Тепер залишився останній крок – складання Військової присяги на вірність Українському народові. Тож, бажаємо успіху і віримо, що ви впораєтесь!