У студентів 2 курсу відбулись практичні вправи зі стрільби на навчальному центрі НГУ

У студентів 2 курсу кафедри військової підготовки Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника підходять до завершення навчально-польові збори.

Вчора, згідно розкладу навчальних зборів, випускники кафедри військової підготовки виконували практичні вправи зі стрільби на навчальному центрі НГУ.

Протягом декількох годин, студенти під керівництвом викладачів кафедри та інструкторів Івано-Франківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки вправлялись у стрільбі з ПМ та АК-74.

Випускникам дуже сподобались заняття і вони раді, що змогли практично закріпити набуті теоретичні знання за час дистанційного навчання, адже це останній крок перед написанням державних екзаменів та складанням Військової присяги на вірність Українському народові.