Кафедра військової підготовки вітає зі 150-річчям Василя Стефаника!

Кафедра військової підготовки ПНУ ім. В. Стефаника сьогодні відзначає важливу дату, а саме 150 років від дня народження такої видатної постаті, як Василь Стефаник. В честь цієї людини і названо наш університет.

“Геній соціально-психологічної новели”. Ця істина міцно утвердилася в нашому літературознавстві. Він найближчий соратник Івана Франка, Михайла Коцюбинського, Лесі Українки, Ольги Кобилянської, товариш і спільник у творчій та громадській діяльності Леся Мартовича та Марка Черемшини.

Творчість Стефаника припадає на кінець ХІХ та початок ХХ століття. Талант письменника найбільше виявився у жанрі соціально-психологічної новели. Тож, пам’ятаймо, цінуймо та поважаймо той великий вклад, який вклав Василь Стефаник у нашу літературу та історію.