В університеті підписали договори про організацію військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки

В березні 2021 р. відбулася важлива подія, були підписані договори про організацію військової підготовки здобувачів вищої освіти ІФЮІ НУ “Одеська юридична академія”, ЗВО “Університет Короля Данила”, ПЗВО “Івано-Франківська академія Івана Золотоустого” за програмою підготовки офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”.

Договори підписали:
– від ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” – ректор Цепенда Ігор Євгенович;
– від ІФЮІ НУ “Одеська юридична академія” – директор Савчук Роман Михайлович;
-від ЗВО “Університет Короля Данила” – ректор Луцький Мирослав Іванович;
– від ПЗВО “Івано-Франківська академія Івана Золотоустого” – ректор Левицький Олександр Олександрович.

Підписання таких договорів дає більше можливостей для студентів та робить нашу кафедру затребуваною для майбутніх вступників. Пишаємось досягненнями та кроками, які робляться у користь студентства.