На кафедрі військової підготовки інструктором ССО проведено майстер-клас з тактичної медицини

На базі кафедри військової підготовки ПНУ ім. Василя Стефаника була проведена зустріч з Сенюком Віталієм Ярославовичем, який є головним сержантом розвідувальної роти ДШВ, кавалером ордену “За мужність”, інструктором ССО, а також неодноразовим призером та переможцем конкурсу: “На кращого фахівця з тактичної медицини ДШВ та ЗСУ”, та являється студентом 1 курсу спеціальності “Соціальна психологія” на кафедрі військової підготовки. І саме своїм досвідом і знаннями з тактичної медицини він поділився з своїми колегами – студентами кафедри військової підготовки.

На даній зустрічі студенти кафедри мали можливіть:
– ознайомитись з роботою бойового медика в реаліях ООС;
– співставити теорію з реаліями бою, опираючись на бойовий досвід інструктора.

Дана зустріч дала можливість студентам закріпити та підтвердити практикою наявну теоретичну базу з предмету “Тактична медицини”, яку вони здобули під час навчання на кафедрі.

Зустріч була проведена з врахуванням епідеміологічної ситуації та дотриманням усіх карантиних рекомендацій.