На кафедрі військової підготовки відбулось відкрите онлайн-заняття на тему: “Суїцидальна поведінка та її профілактика”

Спеціалісти в галузі військової підготовки під час навчання вивчають та розглядають найактуальніші теми, відштовхуючись від реалій сьогодення. Однією з таких тем у 21- столітті є: “Суїцидальна поведінка та її профілактика”.

Для більш поглибленого її розгляду та вивчення, асистенткою кафедри військової підготовки Фолизюк Вікторією Іванівною, для студентів 1 курсу було проведено відкрите онлайн-заняття з використанням мультимедійного супроводу.

Заняття було досить інформативним та цікавим, адже студентами розглядалися різноманітні аспекти даної проблематики, зокрема ознаки та причини, фактори, що впливають на скоєння самогубств та шляхи щодо їх запобігання, та ін.

Дана тема є надзвичайно актуальною та необхідною для обговорення та її вивчення не лише для людей окремих спеціальностей, а й для всього населення, адже вчасно подана рука взаємодопомоги тим хто цього потребує, може не лише відновити віру людини в себе, а й зберегти їй життя.