Викладачі кафедри військової підготовки щиро вітають студентів-випускників зі складанням Військової присяги на вірність Українському народові

Студенти-випускники кафедри військової підготовки Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника успішно склали Військову присягу на вірність Українському народові.

Цьогоріч військову присягу склало 55 студентів, серед яких 6 учасників АТО/ООС, які протягом навчання успішно ділилися та передавали свій бойовий досвід колегам.

Кращі студенти кафедри були відзначені нагородами та грамотами від Прикарпатського університету та міської ради, за високі показники в навчанні.

“Також, від випускників кафедри із словами подяки виступив випусник Дмитро Бойканюк, слова якого приємно вразили нас, як викладачів кафедри, адже саме це говорить нам, що ми на вірному шляху.

Ми вітаємо випускників з таким важливим етапом в їхньому житті.

Для нас це вже 4-й випуск, який є не менш успішним і ми пишаємось такими студентами.
Ми щиро бажаємо Вам успіху в реалізації себе в такій нелегкій, але потрібній справі, та мирного неба над головою.”

З повагою, викладачі кафедри військової підготовки Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника!