Студент кафедри військової підготовки – один з організаторів та рефері на чемпіонаті Прикарпаття зі змішаних бойових мистецтв

26-27 грудня в Івано-Франківську відбувся перший чемпіонат Прикарпаття зі змішаних бойових мистецтв за версією UF MMA, закритого типу, в якому прийняли участь більше 90 учасників з 7 областей України.

Одним із організаторів данного заходу, та рефері змагань є Зелик Остап Русланович, він являється секретарем Федерації ММА, а також є студентом кафедри військової підготовки ПНУ ім. Василя Стефаника та навчається на 2 курсі за спеціальністю “Соціальна психологія”.

Також до організації та проведення чемпіонату, долучилися представникам ВП UFMMA у Івано-Франківській області Бедрій Назар і Кішак Назар, Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків, Департамент молодіжної політики і спорту.

Метою та завданням заходу, як зазначають організатори, є залучення якомога більше дітей, юнаків та юнок займатися спортом.