Ознайомлення із комплектом навчальної вогневої підготовки КНВП «Рубін»/КЯ-2017

Вітання!

23 листопада 2023 р. студенти ІІ курсу Кафедри військової підготовки Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника ознайомились зі складом та призначенням Комплекту навчального вогневої підготовки КНВП «Рубін»/КЯ-2017.

Командирським ящиком (КЯ) називається комплект навчальних стрілецьких приладів та пристосувань, для забезпечення ефективного навчання військовослужбовців та співробітників правоохоронних органів і силових структур прийомам і правилам стрільби із стрілецької зброї, протитанкових гранатометів у денний і нічний час, у навчальних класах, стрільбищах, вогневих містечках та ін., без витрати боєприпасів.

🔰До його основних комплектуючих входять:
– скло бокове універсальне;
– мушка показова;
– сітки оптичних прицілів;
– лінійка стрілецька та гранатометна з польовими (мнемонічними) правилами стрільби;
– указка магнітна з оціночними отворами;
– ліхтарик-імітатор стрільби;
– прицільно-пристрілочний станок ППС-17 тощо.

Майбутні офіцери повторили основні правила прицілювання, попрактикувались з показовою мушкою, прицілюванням на відстані за допомогою ППС-17 та бокового скла, розглянули види сіток оптичних прицілів та вивчали принцип використання КНВП «Рубін»/КЯ-2017 для навчання вогневої підготовки довіреного особового складу.