Зустріч студентів із випускником КВП ПНУ

Вітання!

15 листопада 2023 р. студенти І курсу Кафедри військової підготовки мали можливість зустрітися і поспілкуватися з випускником КВП 2020 р. Лукачем Костянтином.

Вже досвідчений військовослужбовець, який ще зовсім недавно був на місці наших студентів, поділився з майбутніми офіцерами безцінним досвідом, мотивацією та цілеспрямованістю.

Студенти цікавились, що дало поштовх піти у військо і як там налагодити співпрацю молодому керівнику. Костянтин розповів, як важливо чути кожного, хто до нього звертається, щоб там не було.

Крім того, пан Лукач звернув увагу на особливості техніки, з якою йому доводиться працювати й її значення в теперішніх умовах. А ще наголосив на тому, що під час оборони країни всі рівні і немає жодних привілеїв, будь це жінка, чи юний хлопець.

«Ворог не стоїть на місці і це потрібно пам’ятати», – наголошує Лукач Костянтин.

Військовослужбовець Лукач – взірець мужності, сили духу, патріотизму, досконалості, який гордо несе почесне теперішнє звання!

І жодна повітряна тривога не страшна, якщо поряд такі сильні й відважні люди!