Практичне заняття в симуляторі з освоєння пілотування БПЛА провели для студентів КВП ім. В. Стефаника

Вітання!

Нещодавно для студентів Кафедри військової підготовки Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника інструктор Victory Drones Ігор провів практичне заняття в симуляторі з освоєння пілотування БПЛА, в першу чергу FPV дронами.

Майбутні офіцери використовуючи спеціалізовані тренувальні пульти, що максимально наближені до реальних умов, освоювали функції стіків та можливості контролера, базові навички управління дроном, зокрема взліт, повороти, маневрування, вміння “відчувати” дрон та правильно садити його, щоб зберегти техніку якомога довше в робочому стані 🕹

Наступним навчальним етапом студентів буде якомога більше практичних польотів в симуляторі та виконання запропонованого комплексу вправ, що дозволить максимально ефективно проводити розвідку та якнайкраще використовувати можливості БПЛА.