Студенти кафедри військової підготовки зустрілись з учасниками бойових дій в АТО

На кафедрі військової підготовки Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, для студентів перших та других курсів, була організована зустріч з учасниками бойових дій в АТО, з нагоди святкування Дня захисника та захисниці України.

Серед запрошених гостей, були присутні:
– Андріїв Василь Миколайович – учасник бойових дій, голова правління громадської спілки «Івано-Франківська міська асоціація учасників АТО;
– Дмитрик Мирон Михайлович – радник з питань запобігання та виявлення корупції м. Івано-Франківськ;
– Кішак Назарій Миколайович – учасник бойових дій, радник міського голови м. Івано-Франківська;
– Скиданчук Василь Михайлович – рядовий територіальної оборони області, директор комунального підприємства «Комфортний дім»;
– Кузь Тарас Ярославович – учасник бойових дій, секретар громадської спілки «Івано-Франківська міська асоціація учасників АТО», голова громадської організації «Обласна спілка учасників АТО»;
– Синяк Ігор Васильович – учасник бойових дій, заступник голови громадської організації «Івано-Франківська міська асоціація учасників АТО», голова громадської організації десантно-штурмових військ «Вільному воля».

Студенти мали змогу поспілкуватися з запрошеними гостями та послухати розповіді безпосередньо від них, учасників цієї війни, про її початок та перші часи, відновлення війська, про інформаційну війну та як її часто називають «гібридну», про наших добровольців, які не побоялися та пішли на захист нашої держави. Також, обговорили і підтримку світового товариства, волонтерський рух в Україні та його важливе значення під час АТО.

Запрошені гості поділилися свої досвідом перебування в АТО, труднощами з якими стикалися, ставленням місцевого населення в різних селах та тим, що допомогло їм, в стресовій для них ситуації. Розказали студентам, яким має бути майбутній офіцер: «…свідомим, спокійним, та виваженим. Саме офіцер несе відповідальність за виконання завдання, збереження свого життя, та підлеглих».

Також, учасники АТО подякували майбутнім студентам за їх вибір навчатися на кафедрі та готовність стати на захист свої країни, адже, як вони зазначили: «Тільки знаннями та досвідом, стоячи один за одним, можна здобути перемогу».
В кінці зустрічі була обговорена подальша співпраця та майбутні заходи для поглиблення знань і здобуття практичних вмінь.

А для заохочення студентів до ще більш плідного та інтенсивного навчання, завідувачем кафедри військової підготовки Анатолієм Пономаренком були нагороджені кращі студенти кафедри, за високі показники у навчанні, сумлінне виконання службових обов’язків, та з нагоди святкування Дня захисника та захисниці України.

Дякуємо нашим гостям, викладачам та студентам за теплу зустріч.