Студенти КВП взяли участь у заході, присвяченому вшануванню дня народження Романа Гурика

Сьогодні у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбувся захід присвячений вшануванню дня народження Героя Небесної сотні Романа Гурика, який загинув під час Революції Гідності 20 лютого 2014 р.

На даному заході активну участь прийняли студенти кафедри військової підготовки.

Романа Гурика можна було описати не тільки, як студента факультету філософії у нашому університеті, а також як прекрасну людину, чудового сина, вірного друга та справжнього патріота свої Держави.

Адже, тільки людина, яка любить свою країну, здатна в свої 19 років поїхати на Євромайдан та відстоювати її інтереси.

Зі слів матері, гаслом Романа було “Завжди іди вперед”, що повністю охарактеризовує його як людину стійку, вольову, та незламну духом.

З днем народження Романе! Ми пишаємося Тобою! Ти завжди житимеш у нашій пам’яті, та у наших серцях!