Кафедра військової підготовки щиро вітає з Днем захисника та захисниці України, днем УПА, Днем Покрови Пресвятої Богородиці і Днем Українського козацтва

Кафедра військової підготовки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника щиро вітає всіх студентів та викладачів із такими святами, як – День захисника та захисниці України, день УПА, День Покрови Пресвятої Богородиці і День Українського козацтва.

Сила, відвага, мужність та віра – це не пусті слова для воїнів, які щодня стоять на сторожі нашої Незалежності. Незалежності для наших дітей, онуків, прийдешніх поколінь.

Всі ті, хто щодня боронить нашу землю – незламні захисники України, звитяга яких викликає захоплення та безкінечну вдячність за те, що ви так невпинно наближаєте нашу Перемогу.

Український народ поважає свою армію і пишається нею. Її боїться агресор. На неї з острахом озираються капітулянти. Вона виставила для них жирні червоні лінії, – і горе тому, хто їх перетне.

Щиро вітаємо наших воїнів із Днем захисника та захисниці України!

Слава Україні! Слава нашим захисникам!