У студентів-випускників відбулись заняття із тактико-спеціальної підготовки та тактичної медицини

У студентів 2 курсу Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника тривають навчально-польові збори.

Під час них була проведена зустріч з Сенюком Віталієм, який є головним сержантом розвідувальної роти ДШВ, кавалером ордену “За мужність”, інструктором ССО, а також неодноразовим призером та переможцем конкурсу: “На кращого фахівця з тактичної медицини ДШВ та ЗСУ”, та являється студентом 1 курсу, спеціальності “Соціальна психологія” на кафедрі військової підготовки. І саме своїм досвідом і знаннями з тактико-спеціальної підготовки він поділився з своїми колегами – студентами-випускниками кафедри військової підготовки.

Також заняття провела і інша наша студентка-випускниця другого курсу Надія, яка навчається за спеціальністю “Організація перевезень та управління на автомобільному транспорті”, а також вона являється бойовим медиком взводу однієї з десантно-штурмових бригад. Дане заняття було присвячено практичним питанням з тактичної медицини.

Дякуємо інструкторам за цікаві заняття!