10-та річниця вшанування пам’яті Героя Небесної Сотні – Романа Гурика

Вітання!

⠀20 лютого, в Україні відзначають 10-ту річницю вшанування Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні. Саме в ці дні під час Революції гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого апогею.

⠀Кривавий четвер, 20 лютого 2014 року… саме тоді загинуло найбільше активістів Євромайдану. Ця дата є найтрагічнішою в історії Революції Гідності. Усі Герої увійшли до меморіалу борців за українську незалежність – до Небесної Сотні.💙🧡

⠀У Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника вкотре зібрались біля пам’ятного Обеліску, присвяченому студентам і викладачам, які загинули у боротьбі за незалежність України, щоб віддати шану вічно молодому студенту філософського факультету – Роману Гурику та всім Героям, які загинули у боротьбі за нашу свободу та незалежність.

⠀У заході взяли участь ректор університету Ігор Цепенда, представники ректорату, викладачі, студенти та працівники, родина Романа, зокрема мама Ірина Гурик, а також представники ЗМІ.

⠀Високу ціну заплатив Роман задля того, щоби ми жили у вільній, цивілізованій країні. Він став одним з головних символів і одним з наймолодших Героїв Небесної сотні, а для всіх нас – прикладом мужності та незламності. Його фраза: “Зараз або ніколи. Хто як не ми?” – назавжди закарбується в нашій пам’яті.🇺🇦