ВОС 706200 «Експлуатація та ремонт автомобільної техніки»

Вітання!

Маємо для Вас нову актуальну інформацію, що стосується спеціальностей, які Ви здобудете на нашій кафедрі.

Розпочнемо із ВОС 706200 «Експлуатація та ремонт автомобільної техніки», або ж скорочено АІ (автомобільна інженерія). Це неймовірно важливий і потрібний напрям діяльності, особливо під час воєнних дій.

📌 Обравши цю спеціальність, Ви:
• навчитесь організації експлуатації, зберігання, технічного обслуговування та ремонту військової автомобільної техніки;
• сформуєте практичні навички у використанні засобів технічного обслуговування і ремонту;
• навчитесь вести документацію по обліку, списанню, плануванню експлуатації військової автомобільної техніки і гусеничних тягарів;
• попрактикуєтесь перевіряти їх технічний стан та визначати види потрібного ремонту і не тільки.

Справді, цей напрям однозначно вартує Вашої уваги, адже кому як не нам, розуміти його значення!

Отримані знання і навички дозволять Вам самостійно готувати особовий склад автомобільних підроздів.

І памʼятайте, що Ви вже зробили правильний вибір, адже обрали стати гідним громадянином своєї країні. Щиро віримо, що спільними зусиллями ми крокуємо до швидкої перемоги!