Чи можна випускницям КВП виїжджати за кордон?

Вітання!

Вступники-дівчата часто цікавляться в адміністрації кафедри, чи зможуть вони після складання присяги та закінчення Кафедри військової підготовки виїжджати за кордон?

Відповідь: обмеження на виїзд за кордон стосуватимуться лише мобілізованих жінок.

Щодо жінок, які будуть поставлені на військовий облік – наразі жодних обмежень у їхньому виїзді немає і це питання не розглядається. Й зараз є жінки, які стоять на військовому обліці й жодних обмежень у виїзді за кордон для них не встановлено.

Немає технічної можливості перевіряти на кордоні дипломи жінок. Наразі в Україні немає законних підстав для обмеження виїзду жінок за кордон.
Крім того, немає затвердженої процедури, згідно з якою прикордонники могли б перевіряти, чи є українка військовозобовʼязаною.