Отримання сертифікатів про проходження курсу операторів безпілотних літальних апаратів

Вітання!

25 травня 2023 р. для студентів Кафедри військової підготовки Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника інструктор Victory Drones Ігор Довганюк провів останнє заняття з конструювання та пілотування безпілотними літальними засобами.

⠀ Протягом 2-х останніх місяців майбутні офіцери вивчали будову дронів, особливості їх конструювання, зокрема паяння, збирання, нюанси ремонту та прошивки дронів, а також за допомогою симулятора та спеціалізованих тренувальних пультів освоювали базові навички управління БПЛА.

⠀ В подальшому студенти будуть вдосконалювати свої технічні знання, вивчати особливості та специфіку різноманітних моделей, покращувати свої практичні вміння для ефективнішого використання даних інноваційних технологій.
Майбутні офіцери пройшли курс Операторів безпілотних літальних апаратів (БПЛА) та отримали відповідні сертифікати про його успішне завершення.