Прапор «Едельвейсу»

Слава Україні!

Випускник кафедри військової підготовки ПНУ ім. Василя Стефаника за спеціальністю “Соціальна психологія”, лейтенант Пінькевич Ігор Степанович, заступник командира роти з морально-психологічного забезпечення 10 огшб “Едельвейс” передав прапор свого підрозділу студентам кафедри.

“Дякуємо за Ігора” — саме такі слова написали побратими на прапорі. Сам ж лейтенант побажав викладачам КВП ПНУ терпіння та наснаги у виховуванні справжніх офіцерів.

Варто зазначити, що саме такі події ще більше мотивують студентів опановувати військову справу, оскільки вони можуть бачити результат та вдячність тих, хто декілька років тому, як і вони, тільки починали навчатись.

Підтримувати зв’язок з тими, хто захищає нас там, щоб не забувати, що повинні ми робити тут — справа важлива.

Дякуємо Ігорю та чекаємо на Вашу зустріч зі студентами в стінах рідної кафедри.

Героям Слава!