Бойова підготовка

Вітання!

На кафедрі військової підготовки вивчають військову справу, гартують себе фізично й морально.

Бойова підготовка — це система заходів, які плануються, організовуються і проводяться з метою навчання та виховання особового складу окремих категорій військовослужбовців, підготовки і злагодження підрозділів, частин, з’єднань, органів управління (штабів) веденню бойових дій та виконання інших завдань за призначенням, а також для підтримання встановленої бойової готовності.

На кафедрі військової підготовки Прикарпатського національного університету, студенти мають змогу вивчати бойову підготовку на рівні із військовою теорією, топографією, тактичною медициною та іншими важливими для справжнього військового дисциплінами.