Інтерв’ю з нагоди проведення курсів з конструювання та управління дронами

Нещодавно представники ТРК “Вежа” взяли інтерв’ю у студентів Кафедри військової підготовки Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника з нагоди проведення курсів з конструювання та управління дронами.

⠀Студент І курсу спеціальності математичне та програмне забезпечення функціонування автоматизованих систем Олінкевич Віталій ознайомив представників громадськості з мотивами проходження даних курсів, важливістю технічного оснащення військовослужбовців та необхідністю кожної людини у володінні технічними навичками управління дронами, охарактеризував основні різновиди БПЛА та їх функціональне призначення.

⠀Студент ІІ курсу аналогічної спеціальності Андрейчук Арсен поділився своїм досвідом роботи з дронами, продемонстрував власну колекцію літальних апаратів, охарактеризував їх будову, нюанси і специфіку управління та експлуатації для максимально ефективного використання цих технічних засобів.

⠀Насамкінець Арсен провів майстер-клас з пілотування безпілотним засобом зі своєї збірки, наочно продемонструвавши, які труднощі можуть виникати при керуванні дронами, як з цим справлятись та якнайшвидше освоїти навички управління даними технічними засобами.