Студенти кафедри військової підготовки взяли участь у спортивному заході “Галицький щит 2021”

У селі Нижнів Тлумацької ОТГ провели спортивний захід до Дня Захисника та Захисниці України, УПА, українського козацтва та Покрови – “ГАЛИЦЬКИЙ ЩИТ 2021”, організатором та ініціатором якого являється Дмитро Романишин, випускник кафедри військової підготовки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, викладач в коледжі фізичного виховання та засновник спортивно – просвітницького центру “Каменяр”.

До даного заходу долучилися також студенти кафедри військової підготовки, які мали змогу приєднатися до змагань в якості суддів. Вони зазначають: “Даний досвід є надзвичайно корисним, а такі заходи є потрібними. Адже вони не тільки згуртовують та дають учасникам проявити себе, а й на основі прикладу залучають активних людей, молодь до занять з фізичної культури та до захисту свої держави”.

У змаганнях взяли участь 22 учасника, які представляли Національну гвардію України, спецпідрозділ “Корд” , організацію учасників АТО Тлумаччини, охоронну фірму “Залізний Вовк” та спортивний клуб “Хазард”.

Учасники змагалися у комплексі фізичних вправ на витривалість в “розгрузці” (спецспорядження вогою 2 кг), а саме: біг – 3 км., підтягування – 50, присідання – 100, та віджимання – 100.

З найкращим часом фінішував учасник Національної гвардії Вільчинський Богдан із часом 20 хв, 46 с. та отримав від спорт клубу Хазард абонемент на заняття в залі, другий представник спортивного клубу “Хазард” Влад Дудар із часом 21 хв.13 с., третій представник спецпідрозділу “Корд” Вітер Павло із часом 22 хв.07с.

Як зазначає сам організатор змагань Дмитро Романишин: “Подібні військо-спортивні змагання мають розвиватись та залучати якомога більше учасників, як колишніх військових та учасників бойових дій, так і теперішніх силовиків, а також, що не менш важливо, потенційних захисників. Поряд з цим, дані заходи спрямовані задавати підростаючому поколінню реальний приклад для наслідування, який перекриє всі “пустопорожні балачки” політиків, які зараз виголосять до Дня Захисника”.

Дякуємо Дмитру за чудовий захід, запрошення та довіру. З своєї сторони кафедра військової підготовки завжди готова підтримати ініціативних випускників.