“Гордість кафедри військової підготовки” – рубрика новин про передових студентів кафедри

Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника завжди вітає та схиляється з повагою до студентів різних
кафедр. Сьогодні, ми розкажемо Вам про студента військової кафедри, який має великий досвід в
військах та роботі в них.

Цей юнак починав своє навчання з вступу у війська Французького легіону. На даний момент кандидатів
перевіряють на фізичну придатність і якщо немає проблем з Інтерполом, кандидат може бути
прийнятий на службу. Ці перевірки тривають протягом декількох днів. Після закінчення випробувань кандидата або приймають або відмовляють у
прийомі.

Відбір відбувається у кілька етапів. Спочатку кандидати проходять медогляд. Далі вони здають фізичні нормативи — біг і підтягування.
Їм видають все необхідне, а також спортивний одяг. Також кандидати проходять тести на рівень IQ. В кінці з ними проводиться співбесіда. Охочим служити в легіоні видають словники з французької мови і відправляють на чотиримісячне навчання.
За словами студента, перший контракт укладають на 5 років.

Згодом по закінченню у легіоні хлопець вирішив вступити у Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника на кафедру військової підготовки, щоб поділитись досвідом та опанувати навчання у нашому університеті.

“Повинен сказати, що наш університет дає хорошу путівку в
життя. Багато нового і цікавого чекає на вас. І якщо поставитись до справи з серйозністю і наполегливість, то вас завжди чекатиме успіх”, – зазначає студент.