Зустріч з колишнім викладачем майором Тарасом Тугаєм

Вітання!

28 вересня 2023 р. студенти ІІ курсу Кафедри військової підготовки Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника провели зустріч з колишнім викладачем майором Тарасом Тугаєм, який займає посаду заступника командира з морально-психологічного забезпечення у одному із стрілецьких батальйонів ЗСУ.

Офіцер розповів про проблеми й труднощі з якими йому доводилось зустрічатись та з якими можуть зіткнутись курсанти, надав рекомендації щодо багатьох аспектів підготовки та особливостей безпосередньої роботи майбутніх військовослужбовців, охарактеризував становище його підрозділу, який бере активну участь в бойових діях.

Тарас Тугай наголосив на необхідності збільшення постачання озброєння та боєприпасів, особливо сучасних зразків, БПЛА (у тому числі із можливістю нічних польотів) та підготовки якісних військових кадрів, що дозволить зменшити кількість втрат та ще швидше досягти нашої перемоги 🇺🇦