Виступ випускника кафедри

Вітання!

14 вересня 2023 р. студенти ІІ курсу Кафедри військової підготовки Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника спільно з колишнім студентом спеціальності “Експлуатація і ремонт автомобільної техніки” Андрієм (позивний “Кредит”) обговорили багато важливих та актуальних питань.

Оскільки Андрій є командиром взводу морської піхоти, то зумів поділитись із майбутніми офіцерами рекомендаціями щодо кращого виконання своїх обов`язків, труднощами та проблемами, які можуть виникнути в процесі роботи та як їх ліпше й ефективніше вирішувати.

Серед важливих питань, які розглядались в ході зустрічі варто звернути увагу на вивчення техніки, її тактико-технічних характеристик, комунікацію, врахування думок і потреб особового складу, індивідуальний підхід до військовослужбовців, тактико-спеціальну й інженерно-саперну підготовку, тактичну медицину, ретельну перевірку техніки, спорядження та інших необхідних аспектів.

Кожного дня розвиваймось та вдосконалюймось для наближення перемоги й настання миру у нашій Батьківщині! 🇺🇦