Практичні стрільби на полігоні

Вітання!

Важливою практичною складовою комплексних практичних занять для студентів І курсу Кафедри військової підготовки Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника було проведення практичних стрільб на полігоні.

🔰Майбутні офіцери виконували норматив КС 2.01.1.1 “Стрільба з місця по цілях, що зʼявляються”.

Стрільба проводилась у військовій амуніції з бойового АК-74 в режимі автоматичного вогню (20 набоїв) в положенні лежачи за укриттям змінами по 4 особи. Для отримання відмінної оцінки студентам потрібно було вразити 3 цілі.

1. Вогнева група. Кулеметна обслуга. Ростова фігура (250-300 м).
2. Стрілець, що перебігає. Поясна фігура (150-200 м).
3. Стрілець, що заліг. Грудна фігура (150 м).

Майбутні офіцери успішно впорались з поставленими завданнями, дотримувались всіх правил безпеки, змогли краще зрозуміти і відчути особливості роботи та стрільби із бойової зброї.