Практика стрільби у лазерному тирі

Вітання!

27 червня 2023 р. для студентів Кафедри військової підготовки Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника проводилась теоретична та практична підготовка перед стрільбою на полігоні в інтерактивному мультимедійному тирі “Захисник України”.

Майбутні офіцери вчились правильно займати положення лежачи для дотримання правил безпеки, найкращої кучності та точності стрільби, зокрема звертали увагу на розташування тіла, рук та ніг, оптимальне положення автомата та голови, співвіднесення цілика і мушки для ефективного попадання по цілі.

Для відмінної оцінки за стрільбу в тирі студенти мали вразити 8 ростових та 5 грудних фігур з спеціалізованого аналога АК-74 за фіксований проміжок часу та з обмеженою кількістю набоїв.