Вправи для підтримки та стабілізації

Вітання!

Студенти також відточували практичну складову, адже найкраще запам`ятовується та теорія, що підкріплена практикою. Зокрема майбутні офіцери виконали вправи для відпочинку і підтримки військовослужбовців, розвитку комунікації, взаємодії та довіри.

Окрім цього були продемонстровані та відпрацьовані вправи для стабілізації та контролю особистості в критичних ситуаціях, наприклад, метелик і великий метелик, комплекс дихальних вправ, “заземлення”, фокус на власному тілі та зосередження на реальних процесах.

Майбутні офіцери отримали багато важливих теоретичних знань, а також практичних інструментів для вирішення складних ситуацій.

В кінці заняття студенти надали зворотній зв’язок: розповіли про два аспекти, які їм сподобались під час роботи, та те, що ще можна покращити.